| Miu_Stefan_1999 a întrebat:

Acum cateva luni eu cu o prietena buna chiar cea mai buna ne-am certat. Am stat certate cateva luni.Acum am inceput sa vorbim si chiar sa ne jucam. Eram foarte apropiate dar parca ne-am distantat putin. Ce trebuie sa fac ca sa fim din nou prietene bune?

6 răspunsuri:
| ElenaaaAdina a răspuns:

Încearcă sa petreci mai mult timp cu ea, faceți ce făceați înainte de a va certa. Si eu m-am certat cu cea mai buna prietena, dar dimt ca imi e mai bine fara ea. Câți ani aveți?

| nicol2 a răspuns:

Lasa timpul sa vinde ranile ramase.E firesc sa va fi distantat sufleteste dar cu timpul o sa reveniti la sentimente mai bune.

| Miu_Stefan_1999 explică (pentru nicol2):

Iti multumesc mult de tot!

| PlebyGirl334 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa mai fii prietena cu ea! Si mie mi s-a intamplat asta si mi-am facut o prietena noua!?

| Miu_Stefan_1999 explică (pentru PlebyGirl334):

Stiu dar noi eram la fel si ne distram tot timul nu pot sa renunt la ea,.