| ronaldina a întrebat:

M-am certat cu prietenul meu din cauza lui . a spus ca mai sunt fete ca mine . insa eu tzin la el foarte mult el mereu imi ridica dispozitzia. insa el se intilneste deja cu alta fata si nu cred ca ar vrea sa se impace cu mine cit de cit. credeti ca ar merita se incep vorba cu el ?

Răspuns Câştigător
| Elenaaa23 a răspuns:

In primul rand el ar trebui sa isi ceara scuze pentru ce a zis (ca mai sunt fete ca tine) daca a tinut macar putin la tine. Fiecare fata e speciala in felul ei. Daca asta e parerea lui atunci e clar cat de mult te-a iubit. Eu zic, ca nu merita sa te obosesti. Nu e nici primul si nici ultimul baiat. Dar daca tu tineai foarte mult la el, ca sa il poti uita ar fi bine sa iti ocupi timpul cu altceva, sa iti distraga atentia. Bineinteles daca si tu vrei sa il uiti. Eu iti spun ca asta as face daca as fi in locul tau. Eu nu as mai vorbi cu el dupa ce a avut tupeul sa imi spuna ca mai sunt fete ca mine. Tu trebuie sa stii ca in ochii cuiva, candva vei fi unica si deloc, ca celelalte. Parerea mea: el pierde. Daca nu a stiut sa te aprecieze si te-a inselat cu alta fata(eu asa am inteles din ce ai zis) nu merita.

1 răspuns:
| claudiu1994 a răspuns:

Nu.Sunt destui barbati in lumea asat.