| ZoZoHeart a întrebat:

M-am certat rau cu o prietena buna, din cauza ca eu am mintit-o. Ea este foarte suparata. Ca sa fiu mai exacta, m-am dat drept altcineva si i-am spus abia dupa o saptamana. Mi-am cerut mii de scuze dar ea nu vrea sa inteleaga. Mi-a intors pur si simplu spatele. Ce sa fac? Imi inchide telefonul in nas si nici nu mai vrea sa auda de mine desi ieri mi-a zis ca POATE ma iarta. Ce sa fac?
Nu mai suport cearta asta crying
Funda!

Răspuns Câştigător
| PrecioussGirl a răspuns:

E ranita si dezamagita.
timpul le rezolva pe toate asa ca mai lasa sa mai treaca o vreme. si dupa aceea cautho.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta e greselile pe care le comiti le induri cu greu, acum astepti pana ii trece.

| Nymphetamine a răspuns:

Eu nu inteleg ce ti-a venit sa faci asa ceva.

| BiaSiAtat a răspuns:

Nu te iert, ai auzit?

| inger02 a răspuns:

Pai nu trebuia sa faci acel lucru. eu zic sa ai faci o felicitare facuta de tine si sa scrii acolo ca o consideri cea mai buna prietena si ca a fost o idee prosteasca. cereti scuze poate o sa te ierte eu cred ca e o solutie buna :X succes

| xDoiObrăjori a răspuns:

Salut... Imi pare foarte rau de cearta voastra. Dar ai gresit si trebuie sa-ti accepti pedeapsa. Daca iti este intr-adevar o prietena adevarata te va ierta incurand, dar si tu trebuie sa te comporti mai fromos cu ea. Prietena ta probabil aplica "tratamentul cu tacerea" pentru a te face sa intelegi prin ce a trecut. Cu siguranta daca iti vei indrepta compotramentul nu se va mai intampla asta niciodata! Sper ca am fost de folos! Daca si tu crei asta da-mi te rog fundita!

| sSemmy a răspuns:

Rabdarea e in primul rind, ai putina rabdare va trece ceva timp si veti fi iarasi prietene (am avut aceeasi situatie )
happyhappyhappy