| dellyt a întrebat:

Acum ceva timp cam o saptamana m-am certat cu prietena mea cea mai buna si cred eu viitoarea iubita. Ne-am certat foarte rau din cauza unei fete care e prietena cu ea si cu care ma inteleg bine si eu. Eu sunt o fire care nu pot sa tin in mine tristetea asa ca i-am povestit acelei fete tot ce a fost intre mine si prietena mea cea mai buna, dar fata aceea i-a spus prietenei mele ca -am spus acelei fete tot si de acolo a pornit tot iar acum prietena mea numai vorbeste cu mine deloc nici nu mai vrea sa auda de mine.
Nu stiu ce sa fac sa incerc sa ma impac cu ea sau sa nu incerc deoarece ea pur si simplu m-am calcat in picioare metaforic vorbind vorbea cu mine la vrajeala si nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma si pe mine
Funda fara discutii.

Răspuns Câştigător
| Liliana1981 a răspuns:

Impaca-te, daca te mai vrea bineinteles. Dupa parerea mea tu ai gresit cand te-ai dus si ai vorbit cu o amica ce s-a intamplat intre tine si prietena ta cea mai buna. Te-ai gandit ca probabil i-ai tradat increderea? Bafta!

| dellyt explică (pentru Liliana1981):

Da m-am gandit dar cred ca nu a fost numai asta nu stiu niciodata nu mi-a spus de ce suparata pe mine nici asta nu am stiut de ce s-a suparat asa ca am intrebat-o tot pe fata aia si mi-a zis ea da oricum o sa incerc sa vb cu ea mers mi-a fost de folos

| Liliana1981 a răspuns (pentru dellyt):

Ai face bine! Cu placere.

3 răspunsuri:
| KMaddieK a răspuns:

Pai s-a suparat, cum sa nu se supere laughing poate credea ca ramane intre voi si tu ai zis, cere-ti iertare laughing sigur te iarta ca te iubeste < muah :* ( hai da-mi vot) laughing)