| Pantera2010 a întrebat:

M-am cunoscut cu baiatul unui om foarte cunoscut din Romania oameni de nota 10 nu conteaza cum se numeste familia respectiva.Cateva zile vorbeam cu el numa ciau ce faci? bine...si chestii de genu pe urma mi-a cerut numarul de telefon, i l-am dat am vorbit cu el in fiecare minut 500 minute 500 sms nu mi-au fost de ajuns in 8 zile si lui 1.000 de minte 1.000 de sms pe net vorbeam pana la 3-4-5 sau pe sms tot pana la aceste ore.Imi spunea ca ma iubeste si toate chestiile frumoase se injura pe parintii lui pe fratele lui ca nu isi bate joc de mine ca ma iubeste toate chestiile etc.Chiar a vrut sa vina dupa mine si dintr-o data dintr-o nimica m-am certat eu cu el...acum cand il sun nu e suparat de loc imi vorbeste cu drag desi el nu-mi spune asta eu stiu ca il cunosc foarte bine dar nu vrea sa vorbim asa mult pe telefon...imi explica cineva si mie ce se intampla? de ce nu vrea sa mai vorbim si el ma iubeste?( si stiu asta pentru ca am pe cineva care e prieten foarte bun cu el si tot ce ei vorbesc ala imi spune mie) deci chiar numai inteleg nimic din ce e intre mine si el pe messenger vrea sa vorbim pe telefon nu vrea de iubit ma iubeste explicati-mi ce se intampla

9 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Eu nu inteleg cum va puteti indragosti pe messenger!
Eu ma indragostesc numai pe Skype rolling on the floor

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@SoftCristi ai skype? Si cate minute ai pe skype? Si cate semeseuri? Nu vrei sa ne indragostim pe skype? Sunt fata lu' tata si tata e mare!

Cristina, mai sunt baieti. Move on! La telefon si eu ii iubesc pe toti! Poate ca a vrut doar sa ti-o puna si a vazut ca merge mai greu, a gasit alta!

| Ruxyana a răspuns:

Pff...saracuta de tine...happy
sfatul pe care ti-l pot da este sa-ti indrepti atentia asupra altui baiat... unul care sa te merita si care sa iti impartaseasca dragosteahappy...nu stiu daca este bun sfatul dar sper ca ti-am fost de folos:X:X
multa bafta si ai grija de tinehappy:*

| buburuzaucigasa a răspuns:

Cred ca ar trebui sa v intlniti fata in fata si sa lamuresti odata problema, dar sincer... mi se pare mie su e "coca"hee hee

| Mitss a răspuns:

Pey daca tu nu intelegi, eu nici atatlaughing... vb lui bineamvenit e cocalartonguelaughing...ai grija ce faci cu el:*

| bineamvenit a răspuns:

E cocalar clar... stai in banca ta happy

te pup.

| ade_7333 a răspuns:

Chiar nu-si iau rostu comentu-rile, de mai jos... fata vrea un raspuns...winking Poi mai Cristina nu conteaza cat de sus e el...si cine e el...asigura-te ca nu e o joaca de-alui... evita vb-itu ore in sir pentru ca o sa v-a saturatzi unul de altu...[asta in cazul in care nu s-a saturat]

Cuplurile in ziua de azi, vor libertate...oferaio...3,4 msj e de ajuns...20 d minute vb la tel.tot la fel d ajuns!
Si din cate am auzit ca v-ati certat...si ca nu e suparat.hm! m/ mda mrg!
Trecand peste toate ...organizati o intalnire...in care sa stai de vorba cu el...intreaba-l ce are de gand cu voi...cu rel voastra [asta daca exista!] ...in cazul in care nu exiista o relatie... Ce are de gand cu tine...Simplu!
Daca esti timida... fa in asa fel incat s-a va intalniti intamplator! [cica]... Cel mai bine stai de vorba cu el fata-n fatawinking
Bafta! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristina.ai vorbit putin cu el. el are mai multe ...consumate cu telefonul.si apoi familia lui e cunoscuta, a ta? nu e. or fi spus ai lui sa-si gaseasca una la fel ca el da dipa ce-ti face felul tie.asa ca ...lasa-l sa te iubeasca de vreo doua trei ori si gata.pa-pa.

Răspuns utilizator avertizat