| boomoom a întrebat:

vara asta am fost vara mea in vizita, o saptamana.acolo am cunoscut un baiat, imi era simpatic.seara a iesit si el cu noi insa nu am facut cunostinta, vorbeam dar nah...in ultima zi m-am dus sa imi iau ramas bun de la cei de acolo, la un loc unde se adunau mai multi si l-am rugat pe unu` sa imi faca rost de nr la baiatu` ala, sergiu:X. a sunat el mai multe persoane si pana la urma i-am zis sa lase, ca nu ma intereseaza asa tare sergiu.nici nu am terminat bine de zis fraza si apare el.straight faceam intrat in vorba, m-a condus la masina, mi-a carat bagaju` si mi-a cerut nr de tel.seara am vorbit pana la 6dimineata.big grinbig grinne intelegeam perfect. a venit in urmatoarele zile la mine si am stat aman2 6ore in acelasi loc si nu ne-am plictisit.seara m-a condus acasa si m-a sarutat.de atunci sunt cu el si ne intelegem de minune. faza e ca saptamana asta a plecat la mare, nu prea am mai vorbit.acum2zile a zis ca vine acasa si ma suna seara, cand ajunge acasa.au trecut2zile si eu tot l-am sunat dar nu mi-a raspuns.azi m-a sunat, mi-a zis ca e plecat cu masina la un var si nu ne putem vedea, se comporta ca si cum nimica nu se intamplase, adica fratele meu, nu ne-am auzit2 zile deloc! i-am zis ca sunt suparata pe el dar a luat-o in gluma ca noi nu ne-am suparat sau certat deloc. ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Ramonette a răspuns:

Pai...depinde acum!
1. Poate chiar nu poate sa vb cu tine
2. Poate s`a saturat de tine si si'a gasit alta la Mare sau mai stiu eu unde.
3. Poate nu a vrut sa aiba o relatie indelungata cu tine.
Eu cred ca ar trebui sa vb si sa lamuriti lucrurile.il intrebii daca pentru el mai conteaza acea relatie si mai vrea sa o continuie, sau chestii de genu:d
Sper ca te'am ajutathappy

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Io cred ca el tot ce vrea e sa se distreze. mai bine te desparti de el se vede ca plecarea la mare la schimbat si numai are nevoie de tine.

| Aylee a răspuns:

Sunt 2 zile! 2 zile, nu 1 luna, nu 1 an, nu 10 decenii. Ce dracu sunteti toate asa plictisitoare?

| Iris9908 a răspuns:

Lasa-l sa fie si el liber, ca nu mori de dorul lui cat e plecat. Daca o sa continui sa-l bati la cap sa te sune, poate se va desparti de tine.

| predaandrei12 a răspuns:

Fata, eu cred ca te inseala cu alta. Eu nu am alta eplicatie.

| predaandrei12 a răspuns:

Fata, eu cred ca te inseala cu alta. Eu alta explicatie nu am. Nici la mare nu cred ca a fost acum in septebrie/