| AlWaYsSmYlE a întrebat:

Am o prietena la care chiar am tinut si am crezut-o prietena mea, dar dupa cateva zile dupa ce m-am despartit de iubitul meu, ea s-a bagat pe el si stia cat de mult tin la el si chiar aveam de gand sa ma impac cu el. Voi ce ati face daca ati fi in situatia mea?

Răspuns Câştigător
| EmmaEmix a răspuns:

Imi pare rau pentru tine spune-i prietenei tale ca nu a facut bine de a facut si ca e o nesimtita, punete cu altul mai frumos si vai in ciuda, please funda ca sunt incepatoare si vreau si eu sa am macar o fundahappy

3 răspunsuri:
| Mihaela_5801 a răspuns:

Impacate cu el si cu ea prieteneshte mai departe... fcomportate de parca nimic nu sa itnimplat. Fao sa vad ca tu iti stii pretul si stii ca el nu te va schimba pentru ea si nici pentru niciuna alta! Bafta

| Purgatoriu a răspuns:

Vorbeste cu ea intreab-o de ce a facut asta.Eu nu as mai vorbi cu ea as simti ca nu-mi merita prietenia...

| EmmaEmix a răspuns:

Miasi face un alt prieten si iasi spune prietenei tale ca e o nesimtita, please funda ca sunt incepatoare si macar ofunda sa amhappy