| OoInnocentSmileOo a întrebat:

M-am despartit de iubitul meu in fine.Acum o alta problema laughing. Am mers la o petrecre a fost super misto am dansat am baut etc.Partea proasta a fost atunci cand un baiat a venit la mine si m-a intrebat daca vreau sa o fac cu el iar eu de beata ce eram i-am raspuns ca da. A doua zi prietena mea cea mai buna a venit la mine si m-a facut in toate felurile si eu nu styam de ce.Pff era iubitul ei. Ce pot sa fac ca sa ma ierte ajutati-ma plss!

Răspuns Câştigător
| Madu_5369 a răspuns:

Pff! situatie foarte nasoalasad cu o explicatie nu iesi asa usor`! daca as`fi in locul tau i`as spune ca nu numai eu sunt vinovata mai vinovat era si este ex al tau! tanand cont ca eram beata`crita. nu am stiut ce fac. adevarul e ca nu e de iertat asa ff repede ce am facut. nu am facut cu indentie. si ptrnu este la fel de vinovat ca a propus. nu doar eu am gresit... nu stiu as incerca sa ii zic ca sper ca ti pul sa rezolve si sa ma ierti cand el vine pleaca dar prna ramane. stiu nu am dat dovada de prietenie. omul mai greseste din greseli invata! eu sunt mereu dispusa sa astept-. cand o sa ma ierti cauta`ma! cam asa incat sa nu`ti calci nici orgoliu in picioare da nnici sa fi de piatra!

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cale de iertare nu mai ai deloc pentru ca acea fata acum te crede panarama proportionala si nu cred ca va fi de acord sa te ierte.

| MoatZa a răspuns:

Wtf:O
laughing
e o problema serioasa
dar faza e altastraight face
el,prietenu prietenei tale a venit la tine si spus oferta,,si tu fiind beata ai acceptat,
Aici defaptt ea nu ar fi trtebuit sa fie suparata pe tine pentru ca,tu nu prea ai multa vina
Cel vinovat e "el"
si. daca a venit la u etc,, inseamna ca nu o iubea cu adevarat pe iubita luistraight face
ai putea sa ii spui si ei lucrurile astea
si daca iti e prietena adevarata.te`ar crede, sau macar intelegehappy

| Afgshhakakl a răspuns:

Poti sa-i explici ca erai crita laughing si ca erai inconstienta. Dar intrebarea e...ai facut-o? Ptr ca vreau sa stiu ce sa zic mai departe laughing

| Afgshhakakl a răspuns:

Poti sa-i explici ca erai crita si ca erai inconstienta

| zSchizophrenic a răspuns:

Pai.Cel mai bine este sa-i vorbesti tu cu ea cum sta treaba.Ii spui ca nu ai nici o legatura cu prietenu`ei si nici nu vrei sa ai.Ii explici ca nu ti-ai dat seama ca erai beata...Sii spune`i daca totusi e prietena ta cea mai buna sa te inteleaga.Sii sicera sa fiu daca era asa de buna cu tine nu venea sa-ti faca scandal de la un baiat.Adica nu trebuie sa intervina nimic intre o prietenie adevarata.Fa`i si tu un repros.Nu cred ca ar strica. Oricum tu stii cel mai bine ce ii de facut.Succes : D

| Florii_2470 a răspuns:

Pai.pana la urma el ti-a propus.straight face.tu daca nu stiai ce faci.nu ai nici o vina.el e singurul vinovat in toata chestia asta. explica-i prietenei tale lucrurile astea.v-a intelege daca iti e prietena adevarata. Sper ca te-am ajutat:*

| oOSmileoO a răspuns:

WOW...cam neplacut si pentru tine si pentru prietena ta adica u ti-ai tras-o cu el si prietena ta are inima franta.Ok tu trebui sa ii explici prietenei tale ce s-a intamplat si ca trebuie sa se desparta de acel baiat(care se pare ca nu a iubit-o cu adevarat)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa-i explici ca erai beata.
Da' tu n-ai parinti ca sa-ti explice ca ce faci nu e bine?
:? Uite la ce lucruri,, bune,, duc baietii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cereti scuze si fai inapoi lipeala cu ubythul ei. Daca nu se mai poate, incearca sai gasesty pe candva mai bun pentru ea.winking Good luck!

| Iuliiiaaa a răspuns:

Pai.spune-i adevarul si daca intr-adevar ii prietena ta cea mai buna o sa isi dea seama ca iubitu ei o inselat-o pentru. ca el o venit la tine nu tu te-ai dus si te-ai dat la el. :X