| anonim_4396 a întrebat:

probabil veti rade de mine laughing Nu-mi pasa.
Acum cateva seri am fost la un majorat la o prietena de-a mea nu foarte apropiata si, desigur, s-a baut. S-a baut chiar foarte mult, toata lumea era beata rau. Pentru ca erau vreo 20 de fete si doar 4 baieti, dintre care 2 singuri, normal ca dansam cu totii. Nu mai conta si nici nu cred ca daca esti intr-o relatie nu ai voie sa dansezi si cu alti oameni, pnm thinking Tot venea un baiat la mine si ma lua la dans, era iubitul unei tipe. L-am tot evitat, dar pana la urma tot am dansat cu el o data. Si imi tot punea mana pe fund si dansa provocator. Evident, nu mi-a convenit (chiar asa beata cum eram), nu puteam sa accept asa ceva. Si mai era si intr-o relatie cu o fata de acolo, ma simteam aiurea. I-am tot ridicat mainile de pe fund, dar insista baiatul laughing. Abia asteptam sa scap de el, sa se termine melodia si a venit iubita lui. Si ea foarte beata, geloasa si posesiva de felul ei (fapt pe care nu il stiam), a inceput sa se ia de mine ca si cand eu ii luasem mainile si le pusesem pe fundul meu. Sa ma faca in toate felurile, chiar mi-a dat o palma si m-a paruit de 2 ori rolling on the floor. Noroc ca eram beata si nu am simtit absolut nimic, a durat putin sa realizez ce imi facea si cand am incercat sa ripostez deja o luasera aia de pe mine. Am mai reusit doar sa o injur. Iubitul ei radea si nici nu i-a pasat de ea.
Vi se pare normal asa ceva? Bataie si mahala ca la usa cortului, i-a stricat tot majoratul. Mie imi este rusine cu ce s-a intamplat si nu cred ca meritam asa ceva pentru simplul fapt ca el nu stie sa isi tina mainile acasa si sa ii pese de iubita lui!

3 răspunsuri:
| pastru009 a răspuns:

Buna.Dupa ce spui cred iti pare rau pentru fata ranita sentimental. Dupa parerea mea pot sa simulez ce se va intampla dupa majorat.Nesimtitul acela, respectiv gigoloul/iubitul o va minti pe acea fata ca tu te-ai dat la el si exact opusul a ceea ce ai spus.Si nu ai cum sa nu iti fie rusine.Tie ti-e rusine pentru circul care ti l-a facut fata aceea.Dar pune-te si tu putin in locul ei: 1.era beata; 2.se simtea tradata.
Si un ultim cuvant: NU MERITAI sa fii facuta in asa hal de ras acolo.Pur si simplu ai fost victima.Atat!
O dimineata placuta. happy

| Liiidiaaa a răspuns:

Pai...nu vreau sa fiu dura dar
ea este o proasta daca as fiu in locul tau m-as duce la ea si i-as da na de as aruncao la 2 metri distanta iar la ala i-as cauta nr de telefon si la suna si las injura pana o sa-i vina raubig grin
si nu nu mi se paretongue
Dar este foarte amuzant ce s-a intamplatlaughing

| AnaMica01 a răspuns:

:O ce? ti nu ar trebui sa iti fie rusine, ei da