| TheDarkQeen13 a întrebat:

M-am hotarat sa imi iau iphone 5 ce ziceti e bine? imi mai spuneti ceva despre el?

3 răspunsuri:
| Rooxxana a răspuns:

Nu prea merita Iphone-ul. In primul rand majoritatea aplicatiilor costa, + ca este foarte sensibil, daca il scapi pe parchet/gresie etc. s-a dus. Mai bine iti iei un telefon mai bun sa zic asa care are android. :*

| Danzell a răspuns:

Nou?
eu as merge mai degraba pe android. eu am avut un iPhone 3G si pur si simplu ma obsedau update-urile aplicatiilor.
cu banii de pe iphone iti iei un Samsung galaxy S4 sau un HTC One (recomand)

sau daca vrei ceva cu adevarat premium (nu bullshit ca iphone) te poti orienta spre Sony si in speta telefonul Sony Z1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
iPhone 5 este, in mod evident, a cincea versiune de iPhone. Cum spune chiar Steve Jobs, iPhone 5 se vrea a fi "mai bun, mai rapid si aratos".
Este bun, ti-l recomand.
Te pup, Adina!