| Alina_7937 a întrebat:

M-am hotarat sa-mi cumpar rochia de banchet (clasa a opta) din Bucuresti. Credeti ca o sa gasesc acolo ceva deosebit, dar totusi la un pret acceptabil (pana in 400 de lei)? Sunt putin cam pretentioasa cand vine vorba de rochii...

Răspuns Câştigător
| daya11 a răspuns:

Da cred ca o sa gasesti si daca nu gasesti cauti o croitoreasa mai buna dar nu ne aparat sa fie din bucurestii iei material fain ii explici cum ai vrea sa arate rochia ta mult visata si gata o rochie minunata pentru tine unica care iti place si o sa fii frumoasa.O sa agati chiar si cativa baieti draguti. Sper ca te-am ajutat... Fundita?