| djalex9233 a întrebat:

M-am indragosti de o fata ce are prieten si nu stiu ce sa fac am stat cu ea tot revelionul a stat numai cu mine ne am distrat aman2 si se pare ca am devenit preteni foarte buni nu stiu ce sa fac ea e in certuri acum cu prietenul ei am intrebat-o daca il mai iubeste si a zis ca nu poate zice daca il mai iubeste si k e doar obisnuinta aia si nu ii place de el k e gelos si din astea va rog spuneti-mi ce sa fac.

4 răspunsuri:
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Uh,ar trebui sa o faci sa se desparta de el sfatuindo ca nu prea le mai merge relatia doar ca problema e daca te va asculta sau nu deci... sau poti sa cauti pe altcineva mai ales daca aceasta ata este cu baiatul ala de mult timp.

| Tops a răspuns:

straight face Esti in FriendZone(adica n-ai sanse)... Daca vreiii poti incerca... sa nu mai fi proeten cu ea si apoi te bagi iar in vorba cu ea dupa 1-2 luni si o iei directlaughing parerea meastraight face

| ale123 a răspuns:

Pai incearca pentru inceput cu ceva complimente, vezi cum reactioneaza, arata-i ca o placi, iar daca si ea te place ar trebui sareactioneze cumva, zic eu. happy

| Annyaa a răspuns:

O intrebare, tie ti-ar conveni ca un alt baiat sa iti ia iubita pe carae u probabil o placi si o iubesti enorm? asteapta pana cand se limpezesc lucrurile. De unde sti ca fata aia nu il iubeste pe baiat, de unde sti ca fata aia nu va zice aceleasi lucruri care ti le-a zis tie de iubitul ei atunci cand u vei fi cu ea si ea va da de alt baiat. Stai si gandeste-te bine inainte sa iei o decizie :d