| FlaviusAPM a întrebat:

Hey TPU..am o singura intrebare care pentru mine este foarte dificila...

Deci pe 19 mai i-am spus la o fata care este cu un an mai mica ca mine o cheama Diana ca imi place de ea si apoi peste o sapt mi-a zis ca si ei ii place de mine fff mult.iar un coleg de a ei o iubeste din clasa a 3-ea si a spus ca vreau sa ii cer prietenia ieri dar nu am reusit si in aceeasi zi am intrebat-o sincer daca ii place de mine si ea a zis DA apoi ea a zis ca nu e sigura ca mie imi place de ea si avea dreptate mie imi placea de ea de 6 luni nu putea sa imi mai placa de altcineva si acum am mers la colegul ei findca suntem preteni forte buni si i-am zis sa vina sa ne plimbam si el so bagaat cu ea in seama cu Diana si mo facut foarte gelos deci in acel moment Diana nu stiu ce o patit din ccauza ca am zis ca nu prea imi mai place de ea si so suparat si dupa aia o zis ca nu so suparat si apoi iar o zis ca so suparat deci apoi m-am enervat si am plecat acasa...o inceput sa vorbeasca tot felul de chesti cu ddorin si sa aiba secrete si asta ma dispera foarte mult, inca sunt suparat pe ea dar chiar nu ma lasa inima sa o vad suparata tot timpul deci ce spuneti sa il las pe dorin in locul meu sau sa ma impac cu ea si sa ii cer prietenia...

Răspuns Câştigător
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Mai gandeste-te tu mult si asta o sa ajungi, un simplu prieten. Nu conteaza cat a salivat tipul dupa ea, baga-te cat mai ai ocazia.

| FlaviusAPM explică (pentru FABULOSUL6000):

Eu cred ca ai dreptate fratelo...sti daca ii place de min dc sa nu ma impac cu ea si sa fim impreuna mam mai gandit si am zis sa fac asta mersi boss!winking

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ba fratelo e trist cum te umilesti in fata ei, fi barbat

| RobertMoon a răspuns:

Esti prea mic sa ai o relație, dar puteri sa fiti prieteni buni tu si Diana, sa va ajutati ca fratii, iar pe masura ce trec anii, adica la o varsta mai mare puteri avea si o relatie ce implică dragostea în cazul in care totul decurge bine.

| SomeRomanianGuy a răspuns:

Hehe, ce le mai place viata multor fete...Ea deja simte o viitoare lupta dintre tine si colegul tau. Premiul? Ai ghicit bine, ea e trofeul.
Fetele adora cand baietii se lupta pentru ele smug

| alexstar_1336 a răspuns:

In viata sa nu iti pese de nimeni si nimic!

| speedY2 a răspuns:

Frate cand pui o intrebare, pune calumea sa intelegem toti. Daca ai fost gelos pe ia cand nici nu e iubita ta nici nu poti sa faci nici un pas... Incearca poate se leaga ceva, dar s-ar putea sa sta cu tine de mila si sa te joace pe la spate cu cel mai bun prieten.