| zuzatevrajeste a întrebat:

M-am indragostit ff tare de un baiat. M-am combinat cu el vara asta si la inceput vreo luna jumate a fost bine dar a inceput scoala si am inceput sa nu mai stam impreuna... eu stateam mereu si il asteptam si el statea cu prieteni lui. Ma gandesc ca poate ma si inseala, dar daca ma inseala dc ar mai sta cu mine? Oare ce sa fac sa-l uit? Cel mai bun raspuns care ma ajuta primeste fundita

Răspuns Câştigător
| PatyKan a răspuns:

Vorbeste cu el, intreaba-l ce se intampla, daca are rost ca relatia voastra sa continue. Poate ca ia scoala in serios sau are pobleme. doar el stie ce se ascunde in inima lui.
Nu iti mai face griji sau presupuneri. L-ai vazut cu alta? L-au vazut altii cu alta? Daca nu, atunci nu te mai ingrijora. In caz ca ti-au spus altii ca te inseala, atunci verifica bine informatiile, sa fie de la persoane de incredere.
Totul depinde de raspunsul lui. Vezi ce iti spune.
Daca e sa va despartiti, atunci treci peste cu ajutorul prietenilor, fa ceea ce iti place... Viata ta nu se rezuma doar la el. Daca totul a fost doar o neintelegere, atunci e decizia ta, daca vrei sa mai continui sau sa pui punct. happy

4 răspunsuri:
| AneZniP a răspuns:

De ce sa-l uiti? te`ai despartit de el? incearca sa gandesti pozitiv... daca nu ati stat 1 zi-2 impreuna asta nu cred ca inseamna neaparat ca te insealalaughing, puri si simplu cred ca doreste sa stea si el cu prietenii luihappy ceea ce ar fi bine sa faci si tu:p. POti vorbi cu el si sa clarifici totulkiss Sper ca ti-am fost de ajutor... Baftawave

| zuzatevrajeste explică (pentru AneZniP):

Alexutsa97 daca nu stetam cu el 1-2 zile nu era problema. dar eu nu am mai stat cu el de vreo luna jumate.

| RobyStyl3nVd a răspuns:

Poate mai sta cu tine sa nu te raneasca, chiar daca mai are o prietena tine la tine, incearca sa afli de la colegi daca are prietena uramreste-l, sper sa nu fi dezamagita

| anonime17 a răspuns:

Uite.eu itipropun sa te gandesti la ce ai vrea si tu! Te indemn sa discuti cu el si sa afli tot ce iti este nelamurit.In caz contrar il poti pierde. Poate ca el e suparat deoarece crede ca tu il inseli sau poate ca i-ai gresit cu ceva fara ca tu sa iti dai seama.Sau poate cate testeaza.Eu iti propun sa vorbesti cuelsi sa clarifici tot! Sper ca te-am ajutat! Fundita?