| Sweetyass a întrebat:

M-am indragostit de un baiat nu tocmai stilul meu ceea ce e ciudat! Ce fac? Si nu vreau sa stie nimeni.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi inainte. Daca relatia merge este bine pentru amandoi. Oricum, nu stie nimeni.Decat toti care ti-am citit intrebarea pe TPU.

| Sweetyass explică (pentru darrio2007):

laughing Da da voi nu ma cunoasteti. Si nu cred ca vreunul din prietenii mei stiu de acest site. Asa ca...pot sa traiesc cu asta!

| Zabbyel a răspuns:

big grinIl uiti, nu mi-este de bine love strucklove struck

| petrescuionut a răspuns:

Acordai atentie ca el sa vada ca il placi vb cu el pune-i intrebari cand il vezi sarutal pe obraz poate el este rusinos happy si din cand in cand mai vb cu intreaba-l de cine ii place si roaga-l sa nu te minta happy este cel mai bine sau daca ai ambitie spune-i tu ce simti pentru el