| anonim_4396 a întrebat:

M-am reintalnit cu un fost prieten de acum 6 ani, inatmplator si zilele astea m-a invitat la un suc, am stat de vorba, a decurs bine inatlnirea zic eu, cand m-a condus m-a sarutat. Am vorbit si a fost de acord sa mai iesim. I-am trimis in acea seara un mesaj si i-am spus ca m-am simtit bine in acea seara, mi-a raspuns si a spus ca sentimentul este reciproc..Doar ca acum nu stiu ce sa fac? sa astept sa ma sune el sau pot sa il sun si eu, au trecut vreo 2 zile de la intalnire

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Mai asteapta putin, au trecut doar doua zile. Daca ai si trimis mesaj eu zic sa mai astepti macar o zi. Pentru a fi siguri amandoi daca asta va doriti.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asteapta sa te sune el, sunt sigura ca te va suna curand

| darrio2007 a răspuns:

Lasa-l pe el sa te sune.Nu da impresia ca te-a pacalit. Daca te vrea te va suna el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, da, aşteaptă-l pe el. laughing Dar să-l aştepţi până atunci când va suna, nu cumva, Doamne fereşte, să faci greşeala capitală de a-l suna tu.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Ce drăguţ. :-''
Va suna el dacă îşi doreşte ceva cu tine. Nu îl suna acum, el trebuie să reacţioneze. Dacă chiar nu dă niciun semn, sună-l, e posibil să aibă o problemă.
Sănătate!

| Peaches a răspuns:

Eu as zice sa nu dai buzna, e destul ca i-ai trimis mesaj si e excelent ca ti-a raspuns ca sentimentul e reciproc. Acum lasa-l pe el sa decida. Seamana cu sahul, nu-i asa? happy

| MyLittleCupcake a răspuns:

Mai asteapta altfel o sa crea da ca esti cam disperata. Mai tarziu ai putea sa-l suni si tu astfel o sa creada ca esti putin indrazneata. O sa te descurci. O sa vezi. Funda?