| NoIdentity a întrebat:

M-am saturat de viata!cryingce sa >fac? funda...cryingplzzz

Răspuns Câştigător
| anonim_6348 a răspuns:

Salut skumpo...ce s-a intimplat? las ca totul va reveni la normal.Tu esti o particica din lumea ca infrumuseteaza aceast univers si meriti sa traiesti. Datorita tie sunt persoane care au descoperit sentimentul iubirii, fericirii sau chiar a suferintei.Pentru o persoana anumita tu esti intregul univers, asa ca ai grija de tine si de cei care te iubesc...

20 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

De ce sa te saturi? Dupa poza care o vad esti o fata tanara ai toata viata inainte. Ar trebui sa mergi la un psiholog sa te consulti cu el.

| 女明DongRi a răspuns:

Fa sa-ti placa viata din nou. daca nu mai ai incredere in tine, fa o schimbare, schimba`ti look`ul, mereu e loc de mai bine, fa`ti mai multe hobby`uri, fa`ti mai multi prieteni care sa te inveseleasca si cu care sa iesi mai mult. sper ca te-am ajutathappy>.

| TRONGUY222 a răspuns:

Te-ai saturat de viata? Sinucide-te.
Glumeam,, serios glumeam.
Si daca te sinucizi vezi ca acolo unde ajungi e foarte foarte cald...
Si daca nu te sinucizi ...las' ca viata merge inainte daca esti acum in liceu la facultate iti faci alti prieteni si tot asa

| Adryan657 a răspuns:

Te duci la cel mai apropiat bloc, te urci la ultimul etaj, te arunci si strigi geromimo!

| w0rkSpace a răspuns:

Du-te vorbeste cu cineva care o sa te faca sa iti doresti din nou viata laughing nu cumva sa o zbori happy

| Madeleine94 a răspuns:

Sa spui mereu it s such a wonderful lifehappy

| mesmer1408 a răspuns:

Viata e grea si unele lucruri sunt foarte complicate ca sa le intelegem, but smile

life is to short to dance with fat girls!

Răspuns utilizator avertizat
| hrdcore a răspuns:

Apucate de sporturi extreme si asta te vei departa mai mult de viata

| pitcrv a răspuns:

Iesi in oras, cautati un job, distreazate

Răspuns utilizator avertizat
| coxty a răspuns:

Si eu am gandit la ce fel ca tine cand am fost parasit de iubyta dar incearca sa-ti dai seama ca trebuie sa fi altfel, Sa fi mai optimista si nu incerca sa faci ceva lucruri de care ai regreta ca si eu am avut astfel de idei, Doar timpul poate vindeca aceste dezamagiri

| coxty a răspuns:

Ba dar sunteti chiar prosty ce dreacu de idei i dati fetei sinucidete.
Tu gandesty inainte sa scrii acest comentariu?
RoRo nu mai asculta de toti retardati care scriu aiurea

| username a răspuns:

Sinucide-te. Sa stii ca e si asta o optiune sau "cea mai simpla cale de scapare".

| Fabolous a răspuns:

Te omori happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Toată lumea are probleme, încearcă să te linişteşti şi să renunţi la partea negativă a gândirii tale, pentru ca nu te ajuta, ci din contră!
Se spune că Dumnezeu nu ne dă niciodată mai mult decât putem noi să ducem, aşa că vor veni curând vremuri mai bune şi pentru tine ca pentru toată lumea de altfel.
Din punctul meu de vedere viaţa este un continuu exerciţiu care te testează şi ale carui valori nu rămân niciodată constante, dar tu, ca şi mine de altfel, eşti abia la perioada adolescenţei când lucrurile ţi se par aiurea şi ai vrea să schimbi multe, dar frâiele nu se află în mâinile tale.
Totul o să treacă, gândirea pozitivă ajută cu siguranţă în situaţii dificile mai mult decât cea negativă care înrautăţeşte lucrurile.
Baftă!

| Reginald a răspuns:

Viziteaza un psihiatru x.x

| kriogenik_9758 a răspuns:

Iesi in oras cu prietenele sau fa ceva distractiv tot timpulbig grin:X

| kriogenik_9758 a răspuns:

Iesi in oras cu prietenele sau fa ceva distractiv pentru tinebig grin:X

| zxbr23 a răspuns:

Inca nu ai interactoinat cu nimeni ca sanii aia mari de te-ai saturat de viata?