| WhineUP a întrebat:

M-am saturat de viatasadcrying voi nu?sad...

Răspuns Câştigător
| geoiulia a răspuns:

Stii...eu as vrea o viata fericita si de restul bombonele!
Nu mai fi suparat/a.
Tote vin si toate trec!
Sper ca te-am mai inveselit un pic!

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cred ca daca mai spui chestia asta de vreo doua ori, incep s-o cred si eu!

| elasexygagica a răspuns:

Eoo nu ma satur de sexlove struck

| Anonima728282991 a răspuns (pentru elasexygagica):

E na? Si când se naște copilul îl arunci in gunoi?

| thegreatgatsby a răspuns:

Mdaaa,ai 15 ani (sau cat oi avea)si deja te-ai saturat?

| micutsa19 a răspuns:

Si ce vei face daca te'ai saturat?
draga buna sau rea viata trebuie traita caci una ai si timpul nu se poate da inapoi...

| faranume1 a răspuns:

Hang yourself... just kidding,ia o sticla de ceva tare fa-te paleta, vezi sa fie cel/cea mai bun(a) prieten(a) sa te duca la baie sau undeva sa nu vomiti pe tine, a 2-a zi mahmur(a) nu te intereseaza nimeni, a 3-a zi freshhappy... tutusi vezi sa nu intri in comalaughingmai cunosc cazuri numai ca ala a baut de fericirelaughing

| Killaritza a răspuns:

Uite ce e...persoanele din care iti apar in cale fac ca viata sa fie de *** dar incearca sa nu asculti acele persoane incearca sa ii invingi pe toti sa l`e arati ca esti mult mai puternic/a pentru ca asa este nu te lasa invins/a pentru ca asa ei vor continua sa te faca sa te saturi de viata...bafta si ai grija

| ___Enzo a răspuns:

Și eu m-am săturat de viață

| GumăOrbit a răspuns:

Mda.Asa e ea structuratalaughing.Si cu bine si cu relestraight face`

| zaica069021342 a răspuns:

Asta pentru tine nu-i nimic... am avut si eu asa ca am vrut sa ma omor iate in mini si sa stii una.Sa nu te dai copil ok... succese