| anuscha997 a întrebat:

M`am shtrunfit de tot!straight face. Am niste probleme, de fapt niste faze care de la un timp devin enervantesad
1) Am o prietena destul de buna care se baga absolut in toate relatiile mele si nu doar ale mele ale tuturor fetelorstraight face.
2) Imi place de un baiat si i-am spus in fatastraight face Acum vorbeste frumos cu mine si chesti din astea desi stiu ca nu i-ar pasa niciodata de o fata ca mine.
3) Momentan am un prieten care e extrem de indecisstraight face Acum o saptamana l-am chemat afara, stiti era vremea aia frumoasa numai buna de iesit cu roelele, el a iesit cu rolele dar nu cu mine, cu fosta prietena. Acum imi spune ca nu stie pe cine sa aleaga straight face I-am spus ca nu mai are rost asa. Sa fie cu ea si mie sa-mi dea pace, dar a zis ca nu vrea asa, dar tottusi ne vrea pe amandouastraight face. Voi intelegeti?
Multumesckiss

3 răspunsuri:
| mean a răspuns:

Am si eu aceeasi problema(1, 2).
happyhappyhappyhappy:d:d:d:d:
Totusi cred ca nu ai procedat bine pentru ca nici unei fete nu i-ar placea sa-si imparta prietenul cu alta...
happyhappyhappyhappybig grinbig grinbig grinbig grinbatting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA, va vrea pe amandoua, ce este asa de curios, baietii la varstele astea sunt indecisi, tropaie hormonii vor tot si de toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti inteleg prietenul. Tu de ce nu vrei? Rautacioaso!