| deutSa a întrebat:

M`am tuns acum 1 luna si putin [ singura ]...Si nu stiu de ce imi creste parul groaznic de incet. Ce sa fac? Recunosc mi`l indrept, mi`l creponez, etc aproape zilnic. Din cauza asta sa fie? Ce pot face sa`mi creasca mai repede, de cateva luni am aceeasi marime la el...

4 răspunsuri:
| l1feincolor a răspuns:

Ar fi mai bine sa nu ti-l mai indrepti asa des, si nici sa-l mai creponezi sau altceva. Spalati-l cu un sampon bun pentru cresterea parului : http://www.naturaplant.ro/produse/1411/Sampon_nutritiv_pent
Sau poti folosi si ulei de ricin,.si mai taeti putin din varfuri, si tineti-l des prins in coada.
Sper ca te-am ajutat. :)

| andrutzakiss a răspuns:

Pai in primul rand lasa-l putin sa se regenereze... si dupa care daca nu merge du-te la coafor si fa-ti o tunsoare scurta pana isi revine...

| Mircik a răspuns:

Pai este o vorba mai veche, ai mina foarte grea(din batrini se spune ca cei cu mina grea daca fac un lucru el creste greu[parul tau] sau nu ese de loc)big grinbig grinbig grin

| Sandry a răspuns:

In primul rand nu-ti mai crepona si indrepta parul si in al doilea poate nu te-ai tuns cum trebuie asa ca du-te la salon si foloseste cateva tratamente pentru regenerare