| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema cu parul meu care nu prea creste. Ultima data m.am tuns acum 4 ani si de atunci a crescut aprox. 7cm(mai jos putin de umeri). Chestia e ca ma indrept cu placa periodic, dar nu am nici macar un fir despicat.Chiar nu stiu care e cauza,mai ales ca parintilor le creste parul foarte repede, iar eu nu am nicio carenta de vitamine.Ce solutii imi sugerati?

2 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Nu mai folosi placa. Poate nu au firele despicate sau arse, dar iti afecteaza parul. Nici mie nu imi creste chiar repede. Acum il am luuung laughing Pana aproape de mijloc. L-am tuns acum 3 ani si jumatate (dar l-am tuns foarte scurt..cam cu 2 cm deasupra umarului).

| Padurariu_Stefania-Georgiana_1994 a răspuns:

Nu mai folosi placa, arde materiile organice din par si il opreste sa evolueze