| alicecristiana a întrebat:

M-i-a venit ciclul la tara ce sa fac? Nu am absorbant la mine

Răspuns Câştigător
| Hermaniona a răspuns:

Presupun ca sunt magazine in sat.Lasa rusinea si cumpara cateva absorbante. Sunt si la bucata.Asa am patit si eu cand am la bunici...si daca nu au absorbante..incearca cu vata. Sper ca te-am ajutat :*

12 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Mergi si cumpara 5 apsorbante eati dinalea de noapte cas ma bun hit cas mai mari dar nu te patezi in timp ce mergi si in timp ce dormi happymergi si cupara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la magazin si cumpara-ti niste absorbante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-ti pui orice la scorbura, dar sa nu iti pui pagini dintr-o carte de gramatica, ca mai ai nevoie de ea.

| Elllliiii a răspuns (pentru anonim_4396):

Mare dreptate ai, RESPECT!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Elllliiii):

N-am ce sa fac cu respectul tau.

| Elllliiii a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing) vad ca esti hater

| anonim_4396 a răspuns (pentru Elllliiii):

Defineste termenul. Daca mi se potriveste, nu-ti mai reprosez nimic. Dar n-ai sanse.

| Elllliiii a răspuns (pentru anonim_4396):

Un "hater" e o persoana care uraste pe toata lumea, care ii critica pe toti si se crede mai bun decat toti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Elllliiii):

Critic pe cine consider eu ca merita si nu urasc pe nimeni asa degeaba, nu mi-au facut nimic astia de pe TPU ca sa-i urasc, doar ca nu-mi place o parte din utilizatori. Da, eu ma cred mai buni decat prostii, nu ma refer la prostii aia pe care credeti voi ca-i stiti, ma refer la genul ala de prosti care au ei impresia ca trebuie pupati in cur sau bagati in seama din cauza unor "calitati" pe care le au. Ia ca exemplu pe proasta aia care se lauda ca e desteapta din cauza notelor pe care le are la scoala.

| AdrianVoicu a răspuns:

Foloseste un tricou sau ce gasesti prin casa...

| anonim_4396 a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Poate un mop. laughing

| NebunaMaa a răspuns:

Pai...ai putea sa mergi la un magazin sa iti cumperi unul (eventual mai multe), iar pana la magazin ti-ai putea pune un servetel sau doua. Sper ca te-am ajutat... funda? happy