| Andra_1136 a întrebat:

Mi-a venit "stopu" pe 10 luna trecuta, iar luna asta nu mi-a venit deocamdata si nici nu am simtome cum ca mi-ar venit. E posibil sa fi ramas insarcinata?

Răspuns Câştigător
| camellia a răspuns:

Daca ti-a venit pe 10 ianuarie luna trecuta nu trebuie sa-ti faci griji ...probabil te-ai dereglat putin. Nu trebuie sa te ingrijorezi este foarte posibil sa mai intarzie, asa am patit si eu. Eram speriata numai la asta ma gandeam. Cam dupa 22 februarie ar trebui sa incepi sa-ti faci griji; daca pana la data asta nu-ti vine, sa-ti faci testul ...succes!

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca ai avut contacte sexuale, e posibil. DEocamdata intarzierea e mica, prea mica ca sa poti face test de sarcina. Simptome e absolut imposibil sa ai atat de devreme. Trebuie pur si simplu sa astepti si sa faci un test de sarcina folosind prima urina de dimineata, cel mai devreme pe 16.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Dacă ai avut contact sexual neprotejat este foarte posibil.
Numără 21 de zile de la contactul sexual, şi fă un test de sarcină cu urina de dimineaţă pentru acurateţe.
Baftă!

pa, pa.

| Nextone a răspuns:

Asta tu sti cel mai bine. Daca ai avut contacte sexuale si mai ales neprotejate totul este posibil. Poate e doar o dereglare de menstruatie nu tot timpul ai simptome.Eu zic sa faci un test de sarcina saptamana viitoare in caz ca nu iti vine menstruatia pana atunci si nu mai fi stresatahappy

| upendo a răspuns:

Aici sunt doua variante : ori sunt niste obisnuite dereglari hormonale, ori daca ai avut vreun contact sexual ar fi cazul sa mergi la un control ( in cazul unui conntact sexual neprotejat, da exista posibilitatea). O zi buna

| jordan_6666 a răspuns:

Dap...este foarte posibul
sau sa fie racit la ovare sa alte boli minore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de unde sa stim noi mai? e cumva public calendarul contactelor tale sexuale? daca ai facut sex neprotejat, orice e posibil. mai ai un pic de rabdare, nu cred ca e asa de regulat pe cat ai vrea tu sa fie.