| anonim_4396 a întrebat:

Ma ajutați va rog cu un discurs? Sunt șef de promoție și trebuie sa vorbesc în fata întregii scoli, plus a altor oameni. Discursul nu trebuie sa fie foarte lung.

3 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Sunt sigur ca seful de promotie e in stare sa scrie un discurs, nu crezi?

| anonim_4396 explică (pentru Plato):

Sunt în stare, dar m-am gândit ca poate pot lua și ceva idei în plus fata de cele scrise de mine

| teajutcumpot a răspuns:

Salut, poti incerca discursul de la Stalingrad, 8 noiembrie, 1942. E un discurs scurt dar puternic.