| DarthRevan a întrebat:

Ma bucur ca voi adolescentii va distrati si va traiti viata la maxim,pentru ca eu am oportunitatea de a va intrece si de a avea un viitor mai bun ca voi,competitia e mica la noi in tara, asa ca pregatitivawinking

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Deja m-ai terminat. Fug din tara, ca nu ma pot pune cu unul ca tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu iti bate capul. Se lauda de ceva timp ca tot vrea sa mearga in America.

| Laura a răspuns:

Stai jos... cam ce faci tu şi ce realizări ai de te spârcâi aşa?

| T0T a răspuns:

Noi deja suntem mai pregătiți în a scrie corect.

| OldSoul a răspuns:

Neah, tot somer o sa ajungi.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Si eu ma cred superior, dar tu esti si ipocrit, deci valorezi cam 0. S-asa, n-ai nicio realizare de te dai mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu amuzantule
ne pregatim ca sa mai primim un alt prost printre noi stai calmwinking
stiu ca tu vei avea un viitor mai bun decat noi la liceul Auto sad...ce as vrea sa fiu in locul tau.te invidiez si cred ca, toti utilizatorii din Romania o fac
zeule
ce stim noi ma? suntem toti prosti si tu destept..macar noi suntem ceva la gramada tu esti ala mai pe dinafara
pupicei :*

| Xelon a răspuns:

Interesant mod de a gandi, totusi nu cred ca postand pe TPU numai aberatii o sa ai parte de un viitor mai bun, bine tu poti sa imi demonstrezi contrariul si sa fii peste vreo 5 ani de munca "Userul Anului".

| DarthRevan explică:

Hateri,hateri.Panda panda panda hateri huuu.

| Laura a răspuns (pentru DarthRevan):

Ce înseamnă hater?

| Viitorulapropiat a răspuns:

Lauda de sine nu miroase a bine...eu ti-as recomanda ti-e sa ai grija...laughing)

| ălkjmhgf a răspuns:

Așa bine te pregătești încât n-ai timp să pui o cratimă la "pregătițivă"?

| HappyAngelina a răspuns:

Daca tot te dai mare, si esti la liceul de auto(oare cum te-au primit) mai bine sa facea un liceu de laude. Daca te dai mare ca mergi in America, ti-am luat-o inainte.