| anonim_4396 a întrebat:

Ma cheama Mariana, si bineinteles pe 15 august imi serbez si eu ziua de nume. Am 15 ani si nu ma hotarasc pentru un cadou din partea parintilor. Puteti sa-mi dati cateva idei?

12 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

MARIANAsa fii sanatoasa, sa înveti bine la scoala, sa nu uiti sa-ti asculti parintii. Cat despre cadoul din partea parintilor e in functie de cati bani au in buzunar, cred ca o rochie superba ar fi super, hei ce zici? La Multi Ani si numai zile senine.

| Antrax a răspuns:

Parfumul nou de la Avril :X:X:X

| SweetCandy a răspuns:

Sa fii sanatoasa, fericita si sa ai parte de tot binele din lume!
ce zici de niste bani pentru o vizita in mall...ee...hai k stiu ca zambesti si k iti lumineaza okisoriilaughing

| danutza a răspuns:

Poi depinde de ceea ce iti doresti uh happy

eu una mi-asi dori niste banutzi pentru a mg la cumparaturi ...hainutze si diferite chestihee hee
dar na depindesi de bugetul parintzilor tai

bafta si la multi ani :*

| sorin a răspuns:

Pai ce vrei tu, de unde sa stiu eu ce iti doresti tu, o broasca testosa.

| ancalazar a răspuns:

Hmmm...pai depinde ce-ti place tie. Dupa mine cadoul perfect ar :haine, haine, haine... Poti sa le sugerizi sa-ti cumpere un i-pod sau o bratara mai deosebita pe care o vrei de mult timp, un parfum, o geanta, o mini-vacanta... e alegerea ta.Cat despre faza cu 15 august comemorare a mortii bla bla bla.Lasa fata, de ce sa nu avem noi 2 zile de nume (pe mine ma cheama si marina) big grin

| florar a răspuns:

Este o greseala si chiar o gafa sa serbezi pe 15 august, cand e o comemorare, ca si cum ai face show de ziua mortii mamei, Doamne fereste, ziua de sarbatoare cu bucurie este ziua de 8 septembrie.mai pune si intreaba un preot, mai uita-te in calendar ortodox.si daca parintii tai nu stiu, spune-le si lor.

| SpikE a răspuns:

Un telefon nou happy

| anonim_4603 a răspuns:

Un iPod

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La multi ani, sa fi iubita!

Depinde si de situatia materiala, cere`le lucruri, care iti lipsesc si de care chiar ai nevoie!happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

▼florar a răspuns:
Este o greseala si chiar o gafa sa serbezi pe 15 august, cand e o comemorare, ca si cum ai face show de ziua mortii mamei, Doamne fereste, ziua de sarbatoare cu bucurie este ziua de 8 septembrie.mai pune si intreaba un preot, mai uita-te in calendar ortodox.si daca parintii tai nu stiu, spune-le si lor.

La ce se refera? Eu n`am inteles...sincer nu ma prea pricep la sarbatoriblushing.imi explicati si mie?[-o<

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da