| RaVuL a întrebat:

Ma doare maseaua fi pe la 5 dimineata am luat un algocalmin apoi la 7 am mai luat unu si la 9 inca unu pentru ca nu imi trecea si am dormit de la 9 pana acum ce ar trebui sa iau ca sa imi treaca?

4 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Mergi la dentist cel mai bine pentru a nu mai avea probleme. Pana atunci poti sa iei ceva calmante, poate Nurofen Forte.

| Ayaka a răspuns:

Antinevralgic. dar du-te mai intai la dentist.

| EmIn3M_4293 a răspuns:

Ar trebui sa o extragi, asa vei fi sigur ca nu te va mai durea

| EmIn3M_4293 a răspuns:

Ar trebui sa o extragi ac sa fii sigur ca nu te va mai durea