| Andreeaa57 a întrebat:

Ma duc în Cluj la majoratul unei prietene. Chestia este că face 18 ani peste câteva zile și vrem să luăm băutură mai devreme. Unde găsim un magazin care sa ne dea alcool fara buletin? Va pup, dau funda.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cere cineva buletin in Romania la cumparat alcool? Ar fi o chestie.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Oriunde.

| ywar a răspuns:

Daca nu se termina totul cu o orgie, nu faceti nimic. S e x in grup, alcool, ceva prafuri..foarte misto.

| CIaudiu a răspuns:

Va duceti si cereti spunand ca aveti 18 ani, nu o sa va ceara buletinele. Daca nu merge asa, rugati un adult/parinte sa va cumpere.