| Wolfy45 a întrebat:

Ma duc intr.o calatorie in Grecia cu autocarul. Acest drum va dura cam 15 ore si am vrea vreo 10 sa dorm. Insa nu prea reusesc in autocar, adica mai deloc. Mereu am avut problema asta. Ce sfaturi imi recomandati? As vrea sa iau niste somnifere mai usoare, sa ma adoarma cateva ore macar. Credeti ca m.ar ajuta fara a dauna? [nu am insomnii, sunt tanara si nici nu am vreo boala.

3 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Sa inteleg ca te plictiseste drumul?, cauta sa ti omori timpul cu diverse activitati, daca ai un laptop e bine, 4-5 ore stai pe el, mai un radio la tel, cu opririle, iti mai raman cateva ore care poate reusesti sa te odihnesti

| Cnz_Kazz_1998 a răspuns:

Tu fata ce e cu intrebarile astea tampite? intreab-o pe mata

| Wolfy45 explică:

Pentru asta e TPU. nu stii, nu comenta. :*