| Trandas_Stefania_1995 a întrebat:

Ma duc la un majorat in weekend-ul acesta si am o dilema : nu stiu daca sa port o roche lunga sau niste blugi mulati cu o bluza, pentru ca sunt mai plinuta, si de asemenea nu pot purta tocuri pentru ca sunt deja foarte inalta si nu as vrea sa intimidez pe cinevalaughing... ce sa fac?

1 răspuns:
| luiza a răspuns:

Incearca sa porti ceva in care sa te simti bine, asta in primul rand, in al doilea eu m-as imbraca in rochia lunga asa pentru inceput si apoi m-as schimba in blugi si intr-un top elegant, asa ca pentru dans si distractie! orice alegi sa ai parte de distractie placuta!