| MhPnr a întrebat:

Mă gândesc la viitor, deja sunt a10a, eh, totuşi, daţi-mi vă rog exemple de meserii bănoase sau acceptabile dacă ştiţi. Mulţumesc! happy

3 răspunsuri:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Avocat, judecator, notar, politist.thinking

| AndyLavy a răspuns:

In viata e important sa combini utilul cu placutul, asa ca gandeste-te la ce iti place, si apoi gandeste-te la o meserie care ti s-ar potrivi. Succes pe viitor!

| tarabutaiulia20212223 a răspuns:

Politist,doctor,avocat,manager,as ofta pentru doctor chirurg ca acesta face cam trei operatii pe zi de la fiecare vreo 3 milioane pe luna faci cam 40 de exemplu plus salariu ajungi la peste 100 de milioane daca esti doctor bun