| Karmesytta a întrebat:

Ce meserii frumoase si banoase pentru femei stiti?

Răspuns Câştigător
| nutuxcristian a răspuns:

Buna! Nu dau acest raspuns pentru funda, il dau doar pentru a te inspira happy. Eu iti recomand sa te faci insotitoare de bord(stewardesa), doar daca iti plac limbile straine la maxim si nu iti este frica de inaltime si de teama de avion. Se castiga in medie de 40-50euro/zbor,tinand cont ca ai cam 5-6 zboruri pe zi, ba chiar si 7.

•A doua meserie ar fi: Doctor pediatru--> In caz ca iti plac copiii, daca nu...doar doctor, sau in orice caz-chirurg.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să deschizi un salon de înfrumusețare, o sală de fittnes.
Pa, pa.

| AnaMaria2719 a răspuns:

Doctorita.

| IubaretzuAnimat a răspuns:

Nu-i baga in seama pe nesimtiti.Incearca sa lucrezi la o BANCA! Acolo se castiga bine.SUCCES.....Funda?