| Mihaella_Laura_1933 a întrebat:

Ma numesc Laura-Mihaella shyii am nevoie de un nume frumos pentru facebook nu ceva foarte pitzy da nici ceva ft serioswinkingMersiii anticipat. Funda+Vot pentru cel care raspunde cel mai bineewinkingwinkingwinking

Răspuns Câştigător
| Pisiiii a răspuns:

Pe facebook nu se poarte ca pe hi5 nu stiu ce fel de nume...se pune numele tau si gata.Eu zic sa iti pui Laura miha sau pur si simplu Laura Mihaela pentru ca este un nume frumos happy

| KetaminaMDMA a răspuns (pentru Pisiiii):

Pune-ti numele si prenumele tongue altfel vei fi considerata o cocalara sau o copila plictisitoare

| Pisiiii a răspuns (pentru KetaminaMDMA):

Nu inteleg cine ti-a cerut parerea in legatura cu numele meu raised eyebrows

| KetaminaMDMA a răspuns (pentru Pisiiii):

Ahh,lol am dat raspunde la tine din greseala happy

| Pisiiii a răspuns (pentru KetaminaMDMA):

Ca sa vezi oh go on

| KetaminaMDMA a răspuns (pentru Pisiiii):

straight face pe bune, lol

| Mihaella_Laura_1933 explică (pentru Pisiiii):

Mersiiii primesti fundahappy

9 răspunsuri:
| MsGringer a răspuns:

Lau Miha sau Laurica Mihell

| IngridTomlinson a răspuns:

Pai.ai putea sa pui... miky laurici, miky mihaella, laru miky, loly miku, laurette miha... fundita? puppy dog eyes:O3

| LionelAndres a răspuns:

Tareeeeeeee rolling on the floor))))