| Shawty a întrebat:

Ma plictisesc ingrozitor chiar daca stau la calculator sau la TV.Sugestii ce sa fac. Multumesc! Funda + Vot

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Poţi face o mulţime de lucruri.
Să vizionezi un film, online ( ca să nu mai aştepţi să se descarce).
Să citeşti o carte frumoasă.
Să ieşi la un suc/ceai o cafea/bere cu colegii sau prietenii.
Să dai răspunsuri pe acest site.
Să faci poze cu prietenii.
Să le modifici.
Să te joci diferite jocuri constructive pe calculator.
Să îţi scrii temele pentru mâine.
Să repeţi la materiile la care trebuie să-ţi îndrepţi media.
Să asculţi muzică liniştitoare, şi să stai în pat să te relaxezi.
Să vorbeşti cu fraţii şi surorile (dacă ai) şi eventual să-i ajuţi la teme (dacă sunt mai mici).
Să intri pe chat, aici pe TPU.ro (dai click sus în dreapta la discută live!).
O seară plăcută şi NEplictisitoare!

pa, pa.

2 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Iesi afara cu prieteni, jucativa jocuri ati putea sa sariti coardahappyjocuri de genul.sau du-te tu la prieteni sau invita-i pe ei la tinebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi un film, unul care sa te "prinda" sa... nu stiu precum, megamind, inception (e super), the social network, despicable me. Ti-am spus filmele care le-am vazut aseara. Si daca nu merge cu filme joaca si tu ceva. Conqistador