| Delia121212 a întrebat:

Ma plicty de nu ma-i pot pe mess? ce sa vorbesc cu prietenii/prietenele? cine imi da cele mai multe idei de convobire primeste funda!

1 răspuns:
| TheDifference a răspuns:

Ai putea trimite un mesaj de genul... auzi... vezi ca ma enerveaza foarte fazele tale astea proaste. Ce tot vb de mine la toata lumea? nu ai ce vorbi.sti ceva ai face bine sa-ti tii gura ca deja ai intrecut masura; te credeam o persoana de treaba, dar de data asta chiar ai exagerat vorbesc serios nu pot sa cred ca ai facut asa ceva. m-ai dezamagit complet. cum ai putut sa le spui tuturor ca a venit vacanta? hai ca ai luat teapa, trimite mai departe si sperie-ti prietenii rolling on the floor. eu sincer m`am distrat cu acest gen de mesaj