| ResidentEvil1507 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva, va rog? Imi place de o fata si nu stiu daca si ei ii place de mine. Sunt timid si nu o pot intreba in fata. Imi poate da cineva cateva idei? Apreciez orice ajutor.

Răspuns Câştigător
| carminutsza a răspuns:

Nu ii spune din prima ca o iubesti,se v-a speria si nu v-a stii cum sa reactioneze!
Ia-o usor,incepe prin a o saluta apoi vorbiti pe mess,sms-uri sau cum ti-e usor si incepe si tu prin intrebari usoare, cauta subiecte comune, dupa ce crezi ca aveti destule lucruri in comuni ia-ti inima in dinti si spune-i ca o placi, pana la urma nu risti, nu castiti!
Multa bafta!

2 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Fa ce iti spune inima si sufletul.
Baftă!
Fii tare!

| treiLEI a răspuns:

Incerca sa observi atent comportamentul ei in preajma ta si ai putea sa incerci sa-i spui in fata ca o iubesti dar totul sa se intample repede...