| NevermindXEXEXD a întrebat:

Ma poate cineva care stie sa lucreze in photoshop? Am nevoie doar de un text pus pe un fundal alb

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu ai nevoie de PS pentru asta.
Poți s-o faci simplu în Paint.

| NevermindXEXEXD explică (pentru mihai69):

Acum depinde si de ce pretentii ai tu... eu sunt exigent si vreau sa fie perfect ceea ce fac. Am rezolvat oricum, m-a ajuntat un prieten facut pe un joc laughing

| mihai69 a răspuns (pentru NevermindXEXEXD):

Perfecțiunea nu există. Dar e bine să tinzi spre ea. Iar rezultatul poate fi același, dacă ești priceput, indiferent de uneltele folosite.

| NevermindXEXEXD explică (pentru mihai69):

Pai nu zic ca si iese perfect ceea ce fac, dar ma chinui sa fie cat mai ok