| Emitzu95 a întrebat:

Va rog frumos! Am nevoie urgenta de ajutor! Cine stie sa lucreze in Corel si poate sa imi explice cum se modifica un text, poze, imagine de fundal? Si un tutorial ar fi bun!

5 răspunsuri:
| jeek0 a răspuns:

Se poate face si in photoshop.de ce corel? ce ai nevoie sa faci?

| pagetoc a răspuns:

Salut! Gasesti aici... vezi ca sunt si tutoriale video pe acolo. Bye!
http://coreldrawtutorial.info/......au-contur/

| Emitzu95 explică:

Trebuie sa fac o revista. Si doar trebuie sa stiu cateva elemente de baza. Am revista, doar ca trebuie sa stiu cum sa modific textele, imaginile si fundalul cu altceva nou.

| ZDooX a răspuns:

Cauta tutoriale pe youtube.