| 10msn a întrebat:

Ma pot transfera de la un liceu din Tecuci la un liceu cu program sportiv in Constanta?

6 răspunsuri:
| Teddy4 a răspuns:

Transferul este posibil din al doilea semestru, dar trebuie sa indeplinesti anumite conditii.Adica media clasei la care esti sa fie cel putin egala cu media ultimului elev de la clasa liceului din Constanta. Funda?

| 10msn explică (pentru Teddy4):

Si daca eu incerc sa ma transfer in clasa a11a?

| Teddy4 a răspuns (pentru 10msn):

Poti doar daca indeplinesti conditia zisa mai sus.

| 10msn explică (pentru Teddy4):

Deci trebuie sa am o medie mare, nu?

| Teddy4 a răspuns (pentru 10msn):

Da

| 10msn explică (pentru Teddy4):

Si daca la sfarsitul anului anului am 2 saptamani de practica si nu imi incheie media pana nu termin practica mai pot sa ma transfer?