| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteți ajuta cu niște fraze amuzante cu care se poate da reckt? Vă rog

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Si te duci cu lista de acasa si o scoti cand te supara cineva? Daca n-ai asta "in sange" degeaba iti inveti 20 de replici acasa pentru ca n-o sa le simti si doar o sa sune mai penibil.

| Victoria18 a răspuns (pentru Adry05):

Bine zis!

| darrio2007 a răspuns (pentru Adry05):

Sa le spuna pe toate din lista. Va fi si mai penibila decat intrebarea asta.

| Victoria18 a răspuns:

Depinde in ce context e nevoie de acel reckt. Adica depinde de ce lucruri iti zice persoana respectiva ca sa il dai! Oricum, el vine de la sine, nu trebuie sa te inspiri de nicaieri