| Rechin a întrebat:

Ma puteti ajuta cu un cometariu?
Comentariul trebuie sa fie despre urmatorul proverb:
,, Larning is a treasure that will follow its owner everywere"
Daca se poate sa fie in engleza comentariul
Trebuie sa aiba minim 35 de cuvinte.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''Learning is a treasure that will follow its owner everywhere'' is a chinese proverb that shows how important is learning more and more things. These things can help us in the most difficult moments of our lives, can make us solve important problems. What we've learned we can't lose so it's up to us if we'll continue learningwinking

1 răspuns:
| alexamealexa a răspuns:

Presupun ca acest comentariu este pentru a castiga "pasaportul pentru excelenta". Daca este pentru asta eu t sfatuiesc sa faci comentariul singura.Nu uita ca sunt 3 etape iar ultima este un interviu la Bucuresti, iar daca reusesti sa ajungi pana acolo nu va fi nimeni d p TPU sa iti sopteasca c sa spui.winking