| antoniaaaa a întrebat:

Ma puteti ajuta cu un sfat? peste 3 saptamani merg la o cununie si nu am idee cu ce sa ma imbrac.adica elegant sau mai lejer ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Haine care sunt potrivite timpului sa nu iti fie frig sau cald nu conteaza ce iti pui ci conteaza sa arati o imagine buna fata de celalalte persoane.

| IonelaNela97 a răspuns:

Comod si elegant tongue

| NarcyNarcisa a răspuns:

Ia-ti o rochita simpla, daca se poate casual.E foarte misto si are un efect nemaipomenit

| daydreamerbeliever a răspuns:

Eu cred ca e mai bine sa fie ceva elegant. daca tot e cununiewinking:*