| demi_7148 a întrebat:

ma puteti ajuta cu un sfat va rog frumos mi place de un baiat dar acel baiat nu ma baga in seama, ia alte fete in brate in fata mea si ma enerveaza ca nu vb cu mine si cand ii spun ceva el nici nu se uita si nici nu i-mi raspunde.
eu i-am spus unei fete din clasa ca il plac si cred ca i-a spus lui.
cum pot sa-l fac sa creada ca nu il plac si ca asta a fost doar un zvon?

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Ignora-l o perioada si vezi daca se simte. Daca nu te baga in seama inseamna ca el nu tine la tine.

| Ioana_2144 a răspuns:

Nul mai baga deloc in seama si poate ca daca nu-l bagi in seama poate o sa ajunga sa te placa si el si sa stii ca nu poti sa-i spui "auzi sa sty ca mie nu-mi place de tine a fost doar un zvon " pentru ca o sa-si dea seama cal placi foarte mult nul bagi in seama si o sa-si dea seama :X

bafta :*>big grin