| Cristy_1793 a întrebat:

Ma puteti ajuta big grin?
am o problema serioasa acum 4 luni am fost la dentist ca sa imi faca ceva la dinti si nu stiu cum de s-a intamplat ca in 4 luuni so stricat 4 dinti din fata 2 deja s-a rupt numa radacina o ramas sad
si mi rusine sa ma mai intalnesc cu o fata
care ar vrea sa fie prietena mea sau sa ma intalnesc cu ea :X
ce sa fac? cum sa fac? ce sa zic? cum sa prcedez? ca sa ma inteleaga big grin? ca am problema asta happy? ma puteti ajuta daca va rog :X
dau fundita celui care da sfatul mai bun love struck; x; x;

2 răspunsuri:
| Denvar a răspuns:

Daca ti s-au rupt tot dintii tratati, dentistul este de vina, daca sunt altii...cauta-l din nouhappy

| Cristy_1793 explică:

Am fost la el si el zici ca el ce sa faca sad daca sau stricat si sau rupt sad
trebuie sa platesc din nou sad
sad ca sa imi repare dintit aia 4 sad si poate ma costa 4-5 milioane happy
dar ma duc la lucru si mi fac happy