| Cristy_1793 a întrebat:

Am o problema serioasa sad acum 4 luni am fost la dentist si nu stiu cum de s-a intamplat sad ca mi s-a stricat 4 dinti in fata sad dintre care 2 s-a rupt crying(sadcryingcrying
eu nu ma pot sa ma intalnesc cu o fata deoarece i destul de urat aia 4dinti si o fata acolo se uita prima data happy
bine eu mi repar luna viitoare happy
dar ce sa fac
daca vreoo fata sa umble cu mine sau sa ma intalnesc cu ea :X
ce sa fac? cum sa-i zic? ce sa-i zic? ca sa ma inteleaga happy
ma puteti ajuta cu ceva big grin? va rog big grin foarte frumos big grin

3 răspunsuri:
| Rioko a răspuns:

Pai cum ai vorbit cu noi asa poti f bine sa vb si cu un prieten mai apropiat care stii ca nu barfeste... si el te va intelegewinking

| unione a răspuns:

Eu daca as fi fata, m-as uita prima data la cum scrii

| Cristy_1793 explică:

Pai cum sa explic ca voi sa intelegeti sad?