| Monnicaa a întrebat:

Ma puteti ajuta? M-am indragostit "pe mess" cum se zice mai nou de un baiat, si nu stiu cum sa ii spun mai clar ca il placstraight face poate ma resppinge. ce sa fac? nu ne-am vazut niciodata.desii intentionez sa ii spun sa ne intalnim.refuza,spnand ca are antrenamente.credeti ca zice asta din cauza ca nu vrea sa ne vedem, i-o fii rusine? confused nu cred ca nu vrea sa ne vedem, el mi-a spus ca ma place, deci care ar fi motivul, oricum veau sa stiu cum sa ii spun ca incep sa tin la el.(l-am vazut doar o data si ma indragostesc repedesad )

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Probabil. Dar daca ti-a refuzat de mai multe ori intalnirea inseamna ca e ceva in neregula cu el. Ce se poate intampla cel mai rau lucru la o intalnire de gen blind-date? Desi, daca ma intrebi pe mine nu m-as mai duce in viata mea la asa cevawhistling

| FIERARU a răspuns:

O fii ipotent

| Monnicaa explică:

Astept raspunsuri.:*

| DixDix a răspuns:

Problema ta cu indragostitul repede nu este ceva foarte grav, si eu sufar de aceeasi " boala " dar e remediabil. Intalneste'te cu el, si vezi ce si cum, poate dupa aceea nu il vei mai place tu. Dar daca ai inceput sa tii la el, e mai putin probabil. incearca toate metodele de al seduce, atunci cand va vedeti, incearca sa fiti doar voi doi si sa incerci sa il saruti mai la sfarsit. Ai grija, si succes :*