| detectivu a întrebat:

Ma sacaie mai multi cand suna cu privat si vreau sa le blochez sa na mai poata suna
ce(cum) sa fac?

Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

Buna!
Unele telefoane au o optiune (la Securitate) prin care poti sa setezi sa nu mai primesti apeluri de la un nr. necunoscut. Le apare ca suna ocupat, apelul este respins automat.
Umbla si tu prin meniu si vezi daca ai optiunea asta. E cel mai des intalnita la Sony Ericcson-uri.
batting eyelashes bafta!

1 răspuns:
| Rockart a răspuns:

Schimbă-ţi direct numărul. Nu cred că poţi adăuga număr privat în lista neagră.