| Julyanna a întrebat:

Exista vreo posibilitate de a bloca un numar de telefon, (adica sa nu ma mai poata suna.) cu posibilitatea de al debloca dupa o anumita perioada de timp... de exemplu vreau sa blochez o persoana pentru cateva luni. apoi sa ma poata suna?/ funda

7 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Pe unele telefoane există.

| Dเlє๓คTค a răspuns:

Da se poate.depinde ce telefon ai...Eu am Samsung...(Z240E) si pot sa blochez si deblochez pe cine vreau!winking

| Dubaster a răspuns:

Ce telefon ai? Exista!

| MihaiAndronescu123 a răspuns:

Nu sg daca toata lumea ar face chestia asta cred ca acu nu am mai putea suna pe nimenlaughing.

| Biinnnuttza a răspuns:

Da poti te duci in setari apoi la apel si la blocare numere...il blochezi iar apoi il poti debloca:X

| qMonsterrr a răspuns (pentru Biinnnuttza):

Am incercat si a mers cum ai spus tu, multumesc muult! love struck. Chiar incepusem sa ma enervez. straight face