| anonim_4396 a întrebat:

Ma scuzati.dar as avea o intrebare, daca am pierdut telecomanda de la televizor ce pot face sa o recuperez sau sa iau alta? Adica nu stiu e ceva in garantie sau pot gasi pe internet una? Am un televizor LG ....nu mai stiu cum e led destul de nou si nu stiu poate pentru astea de genu exista ceva sa fac rost de alta. daca stie cineva de unde pot lua una sau cumpara si cat costa va multumesc

1 răspuns:
| abcde12345 a răspuns:

Exista si telecomenzi Pilot pe care le gasesti la magazinu' de la colt, si care costa in jur de 10-20 de lei si sunt compatibile cu sute de modele de televizoare happy