| IoanaIonuca a întrebat:

Ma simt atat de prost, imi vine sa plang sad De ce am starea asta?
(Sunt singura care sta acasa de Rev? laughing )

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si soferu e singur, duce lipsa camionului mancalar tata pe el de motan metalic

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Mdaa, si eu ma simt ca un rahat ca fac tocmai ce am vrut sa evit: stau cu o cana de lapte cald in mana si ma uit la altii cum se distreaza.
M-am bagat pe TPU sa vad ce mai zice lumea.
Ce sa zic...
https://amigotips.files.wordpress.com/......1-copy.jpg

| RAY a răspuns:

Nu,fi fericita

| Drimmero a răspuns:

Asta e, nu mereu se intampla ceea ce-ti doresti! Bucura-te ca a venit noul an, roaga-te sa fii sanatoasa. Noaptea de revelion este o data pe an, ai tu timp sa ai iesiri cu amicii in restul anului!

| doreal a răspuns:

Anul trecut am stat si eu de revelion acasa, dar mi-am promis ca la sfarsitul anului 2015 voi merge in gasca pe centru.
Din pacate nu prea imi tin promisiunile...
Parca Dan Negru a mai intinerit, asa-i?

| Cσcσ a răspuns:

Nu trebuie sa plangi din cauza asta. happy

| Catalinhhh a răspuns:

Salut!
Nu, nu ești singura și eu îmi petrec revelionul în familie și p-aici pe TPU ca să mai ajut oameni. Nu trebuie să te simți prost, gândește-te că a început un nou an, vor veni noi oportunități.

Să fi iubită, la mulți ani!

| noone33 a răspuns:

Nup ...chill

| Sirii a răspuns:

Nu trebuie sa te simti asa. Daca esti singura? Mai sunt o gramada inclusiv eu laughing

| AtâteaCondiții1243 a răspuns:

Bine de tine laughing

| Moldovan_Maria_Cristina_1991 a răspuns:

Nu esti singura, stau acasa de revelion aproape singura, recunosc ca ii cu mie in casa bunicaea care se ita la televizor. Te simti asa din cauza singuratati. Inteleg. sad happy

| sadlife133 a răspuns:

Uita-te la ultima mea intrebare si imagineaza-ti cum ma simt eu laughing sad